ODALAR & SUİTLER

Standard Oda
Deluxe Oda
Suite
Kral Suite
REZERVASYON YAPIN

ÖZEL TEKLİFLER ve PROMOSYONLAR

Bera Ankara restaurant yemek fotoğrafı

Ücretsiz Akşam Yemeği

Bera Otelin eşsiz restaurantın’da akşam yemeği ikramımız olsun.

(İade edilmez Kahvaltı dahil konaklamalarda tek&çift kişilik rezervasyonlarda geçerlidir.Akşam yemeği açık büfe veya set menü olarak ikram edilmekte olup restaurant saat: 22.00’a kadar hizmet vermektedir.)


REZERVASYON YAPIN
Bera Ankara Otel çift kişilik yatak fotoğrafı

Harcama Kuponu

Web Sitemizden yaptıracağınız rezervasyonlar, konakladığınız gün geçerli olmak üzere 30 TL’lik Harcama kuponu kazandırıyor (İade edilmez kahvaltı dahil konaklamalarda tek & çift kişilik rezervasyonlarda geçerlidir.Tüm oda tiplerinde, oda servisi ve restoranda geçerlidir. Oda servisi için 24 saat, restoran için 22.00’a kadar kuponunuzu kullanabilirsiniz.)

REZERVASYON YAPIN
Bera Ankara Otel masaj salonu ve masası

Masaj Hediyesi

Web Sitemizden yaptıracağınız rezervasyonlarda 30 dakikalık klasik isveç masajı kazanın.(Bir gün öncesinden randevu almak koşulu ve müsaitliğe göre, konakladığınız gün geçerlidir.Kingsuit ve iade edilemez tek & çift kişilik rezervasyonlar için geçerlidir. Masaj seansları en son 21:00'e kadar devam eder.)


REZERVASYON YAPIN

Bu haklar devredilemez ve nakit paraya çevrilemez fırsat olarak değerlendirilebilir. Konaklama dahilinde fırsatlar birleştirilemez ve sadece 1 (bir) fırsattan faydalanabilir.

En İyi Fiyat Garantisi

Son Dakika Fırsatları

Global İşletme Programı

Ziya Gökalp Bulvarı No:58 Çankaya - Ankara / Türkiye

☎ +90 312 458 00 00 | ✉ [email protected]


BERA OTEL ANKARA

Ankara Otelleri Arasındaki Favori Oteliniz

BERA ANKARA; Ankara’nın merkezinde, iş merkezlerine, ulusal ve uluslararası firmalara, hastanelere bakanlıklara,resmi kurum ve kuruluşlara, derneklere, avmlere, müzelere yakınlığı ile konaklama, toplantı, organizasyon ve sosyal etkinlikleriniz için tasarlanmış donanımlı odaları, ziyafet ve toplantı salonları ile alternatifsiz bir hizmet sunuyor. Ankara otelleri arasındaki en favori oteliniz Bera Otel Ankara sizlerin her zaman hizmetinde.


BERA ANKARA Ekibi olarak çok güçlü ve köklü bir holding olan BERA HOLDİNG’e bağlı olmanın tüm avantajlarını kullanarak; ürünümüzü iyi tanımamız, takım ruhunun en üst düzeyde yürütüldüğü bir sistem içerisinde çalışmamız, yenilikçi yaklaşımımız ve misafir odaklı çalışma prensibimiz ile hizmetinizdeyiz.


Başkentte konaklamasını ve organizasyonlarını gerçekleştirecek olan siz misafirlerimizi, maksimum misafir memnuniyeti bilinci ve profesyonel hizmet anlayışı ile BERA ANKARA’ya bekliyoruz.


209 oda, 1 restoran, 1 cafe, 8 Toplantı Salonu, 2 Balo Salonu ve BERA SPA ile misafirlerimizin hizmetinde olmaktan kıvanç duymaktayız.


Esenboğa Havaalanı’na 40 dk, Ankara Tren Garı’na 10 dk, Aşti Otobüs Terminali’ne 10 dk, İş ve Ticaret Merkezlerine 2 dk, Alışveriş Merkezlerine 15 dk uzaklıkta olup, toplu taşıma ve metro durağı otelimize 20 metre mesafede bulunmaktadır...


İşletmenin Misyonu

Geleneksel Türl Misafirperverliğine, çağımızın en özel konfor alışkanlıklarını ekledik. Biz buna ''Ağırlama Sanatı'' diyoruz.


İşletmenin Vizyonu

Türk konukseverliğini tüm eşsiz detayları ile misafirlerimize yaşatıp, ülkedeki en iyi aile oteli olmak.


Bera Ankara Otel Oda Fiyatlarına Bakmayı Unutmayın.


Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Simge olarak seçtiği çevreye duyarlı bir tesis olmayı kendine hedeflemiş, gelecek nesillere miras olarak bırakacağımız Dünya’mızı korumayı kendine bir görev olarak gören Bera Ankara ailesi Yeşil Yıldız belgesini alarak bu yolda öncü olmak ve hedeflerine ulaşmak için çalışmalarına devam etmektedir.


Çevre İçin Neler Yapıyoruz;


Bera Ankara Otel olarak çevreye duyarlılığımız için Alternatif Enerji, Çevreci Temizlik, Doğal Kaynakları Koruma İçin Alternatif Seçimler, Ekoloji Dostu Yemek Sunmak, Enerji Tasarrufu, Geri Dönüşebilir Tek Kullanımlık Eşyalar, Konuklarımızı "Yeşil" hakkında bilgilendirip çeşitli çevre anketleri ile görüş alıp uygulama, Sigara İçilmeyen Odalar, Su Tasarrufu ve Çevre Yardım Dernekleri'ne Bağış alanında çalışmalarımız artarak devam etmektedir.


Çevre Politikamız


Çevre kirlenmesine etki eden şirket içi ve dışı etkenleri en aza indirmek. Kaynakları etkin ve akılcı bir şekilde kullanmak. Geri dönüşüm teknolojisi uygulamak. Şirket içinde ve dışında çevre ile ilgili eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri organize etmek, bu tür faaliyetlere destek vermek. Sürekli gelişmeyi sağlamak. Mevcut yasalardan doğan yükümlülükleri yerine getirerek, bütün faaliyet sahalarında çevre bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere çevre yönetim sistemini benimsemek ve gereklerini yerine getirmek.


Ankara Kızılay Otellerinden Bera Ankara da Yerinizi Ayırtın.

WEBSİTEMİZDEN YAPACAĞINIZ REZERVASYONLAR DAİMA

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ KAPSAMINDADIR!

➨ Üye Olun! %10 İndirim Kazanın!
Bera Ankara, Ankara otelleri, en iyi fiyat garantisi


Ankara otellerinden Bera Ankara otelimiz Çevreye Duyarlı ödülü hak etmiştir


Ankara Çankaya otellerinden Bera Ankara Otel Ekovitrin Dergisi Ankara otelleri ödülü

"Ekovitrin Dergisi okurlarının seçimiyle 2015 Yılı Turizm Yatırımı Ödülü"

★ ★ ★ ★ ★


Ankara Çankaya Otelleri, ankara kızılay otelleri


Son 1 yıl içerisindeki

misafir değerlendirme puanı.

Misafirlerimizden Yorumlar

Siz de yorum bırakmak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.Mustafa D.

Haftanın 2-3 günü kaldığım,çok rahat ettiğim,kendimi evimde gibi hissettiğim bir otel. Çalışanların ilgi alakaları 10 numara. Bera ailesine çok teşekkürler ..Aynur G. (29 Mart 2017)

Geniş rahat, temiz odalar, çalışanlarının samimi, yardımcı, kibar tavırlarıyla kendinizi evinizde hissedeceğiniz,her türlü ihtiyacınızın düşünüldüğü ,iş seyahati veya büyük grupların ihtiyaca cevap verebileceği oda ve restoran hizmetiyle,uygun fiyatlı harika ,lezzetli ,çok çeşitli menüsüyle kahvaltı sunan bu oteli Ankara dışından gelen tüm gezgin ve iş seyahati yapanlara önerimdir...Erkan T.

Çok temiz, çalışanları insana değer veren otel. Odaları konforlu. Bütün ihtiyaçlar düşünülmüş.          
UK. Subaşı (7 Haziran 2017)

Tüm personelinin aynı amaca odaklanmış olduğu bir kuruluşu uzun zamandır göremiyordum otele girisimden başlayarak her aşamasında memnuniyetim katlanarak arttı herşey çok güzel ve ahenkliydi özellikle otel yönetimini bu kaliteyi yakaladığı için tebrik ederim Ankaraya bir dahaki gelişimde gönül rahatlığıyla tekrar tercih edeceğim bir yer olacak.Emre E.

Çok güzel bi otel sigarasız kat odaları var ilgi süper kahvaltıda harika 3. Defa gitmeyi düşünüyoruz     
Nurcan D. (11 Nisan 2017)

Sehrin Göbeğinde Ancak Gürültüden uzak.. Kaliteli Hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile harika bir seçim yaptığımızı yinelemek isterim. Is toplantılarımizin panelimizin vazgecemeyecegimiz tek yeri. Başarılı Bir Otel.


Restoran &

Lounge

Park Restaurant'ın modern ve sıcak atmosferinde taze ve zengin kahvaltı büfesi ile güne başlayabilir, ilk kahvenizi gazete eşliğinde 'lounge' konforunda yudumluyabilirsiniz. Öğle ve akşam yemeklerinizi zengin â la carte menümüzden seçtikleriniz ile unutulmaz kılabilirsiniz.

İYİ ŞEYLER KONFOR İLE GELİR

BERA OTEL ANKARA

5* KONAKLAMA DENEYİMİ

Ankara

Ankara, Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti,Türkiye'nin en kalabalık ikinci ve dünyanın en kalabalık 38. kentidir.Topraklarının büyük bir bölümü İç Anadolu Bölgesi'nin Yukarı Sakarya bölümünde yer almaktadır. Türkiye'nin coğrafi merkezine yakın olduğu için, hem konum hem de işlev itibariyle Türkiye'nin kalbi benzetmesi yapılır. Ankara1923'ten bu yana Türkiye'ye başkentlik yapmaktadır. Ankara; kedisi, keçisi, tiftiği, tavşanı, armudu, balı ve Kalecik Karası denilen misket üzümü ile ünlüdür.

Bera Ankara Hotel

Atakule - Çankaya / Ankara

Gordion

Ankara’nın 70 km güney batısında yer alan Gordion’da, ana yerleşimin bulunduğu höyük bugünkü Yassıhöyük Köyü’nün sınırları içerisinde yer almaktadır. Alanda yapılan bilimsel kazılardan elde edilen bulgulara göre, alanda yerleşim, Erken Bronz Çağından Ortaçağ’a (M.S. 12 – 13. yüzyıllar) kadar uzanan uzun süreyi kapsamaktadır. Gordion, M.Ö. 12. yüzyılda Hitit İmparatorluğu’nun çöküşü ile birlikte yükselen Frigya ve Friglerin politik ve kültürel başkenti olmasıyla öne çıkmaktadır.

Bera Ankara Hotel

Gordion Antik Kenti - Polatlı / Ankara

Anadolu Medeniyetleri Müzesi

Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Ankara'nın Altındağ ilçesinde yer alıyor. Ankara’da, Anadolu’nun arkeolojik eserlerini sergileyen ve dünyanın sayılı müzeleri arasında yer alan bir müzedir. Atpazarı semtinde, Ankara Kalesi’nin dış duvarının güneydoğu kıyısında, yeni işlev verilerek düzenlenmiş iki Osmanlı yapısında yer alır. Bu yapılardan birisi Veli Mahmud Paşa tarafından yaptırılan Mahmut Paşa Bedesteni, diğeri Rum Mehmet Paşa tarafından yaptırılan Kurşunlu Han’dır.

Bera Ankara Hotel

Anadolu Medeniyetleri Müzesi - Altındağ / Ankara

Roma Hamamı

Ankara Roma Hamamı, Ankara'nın Altındağ ilçesinin Ulus Meydanı'ndan Yıldırım Beyazit Meydanına uzanan Çankırı Caddesi üzerinde yer almaktadır. 3. yüzyılda Septimius Severus'un oğlu Roma İmparatoru Caracalla tarafından Sağlık Tanrısı Asklepios adına yapılmıştır. Parasal desteği kentin zenginlerinden Tiberius Iulius Iustinianus tarafından sağlamıştır. Bugün Roma Hamamı olarak adlandırılan bu platformun bir höyük olduğu, en üstte Roma Çağı (Kısmen Bizans ve Selçuk katları), onun altında Frig Devri yerleşmesinin kalıntıları tespit edilmiştir.

Bera Ankara Hotel

Roma Hamamı - Altındağ / Ankara

Anıtkabir

Anıtkabir, Türk Kurtuluş Savaşı'nın, inkılapların önderi ve Türkiye'nin ilk Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk'ün, Ankara Anıttepe'de (eski adıyla Rasattepe) bulunan anıt mezarıdır. Ayrıca 4. Cumhurbaşkanı Cemal Gürsel de 1966 yılında devrim şehitleri bölümüne defnedilmiştir. 1973'ten beri İsmet İnönü'nün kabri de Anıtkabir'de yer almaktadır. Anıtkabir üç bölümden meydana gelir: yol, avlu ve şeref salonu. Yolun uzunluğu 180 m'dir. İki yana aslan heykelleri, meşaleler ve servi ağaçları dikilmiştir. Bunun ucunda avlu yer alır.

Bera Ankara Hotel

Anıtkabir - Çankaya / Ankara

Kocatepe Cami

Edirne'deki Selimiye Cami ve İstanbul'daki Sultanahmet Cami'nin mimari stillerinden esinlenerek inşa edilmiştir. Kocatepe Camisi Ankara’nın en büyük camisi olup 1967 ve 1987 yılları arasında yapılmıştır. Kızılay’ın Kocatepe bölgesinde, büyüklüğü ve konumu ile Ankara’nın hemen her yerinden görülebilir. Caminin bir kubbesi ve dört minaresi vardır.

Kocatepe Cami - Çankaya / Ankara

Hacı Bayram-ı Veli Cami

Hacı Bayram-ı Veli (1352-1430) Türk dini inancının alimi, ozanı, Sufisi ve Bayrami Sufi tarikatının kurucusudur. Hacı Bayram, Ankara’nın küçük bir köyünde doğdu ve İslam alimi olmuştur. Tasavvuf eğitimi aldıktan sonra hayatı değişmiştir. Ankara’da bugünkü mezarı ve caminin olduğu yerde derviş kulübesi yapmıştır. Tarikatı Hacı Bayram’ın başarılı öğretmenliği sayesinde gelişmiş ve popüler hale gelmiştir.

Bera Ankara Hotel

Hacı Bayram-ı Veli Cami - Altındağ / Ankara

Etnografya Müzesi

Ankara Etnografya müzesi, Türk uygarlığına ithaf edilen Etnografya müzesidir. Müze, 1927 yılında İtalyan heykeltıraş Pietro Canonica tarafından yapılan Atatürk’ün at üzerinde olduğu bronz heykelinin önünde yer almaktadır. Anadolu Etnografya müzesi; Türk-İslam dönemi eserleri bu müzede sergilenmektedir. Müze,21 Kasım 1938 tarihinden 10 Kasım 1953 tarihine kadar Anıtkabir inşaat döneminde geçici olarak Atatürk lahitini barındırmıştır.

Bera Ankara Hotel

Etnografya Müzesi - Altındağ / Ankara

ZİYA GÖKALP BULVARI NO. 58 ÇANKAYA - ANKARA / TÜRKİYE

Tel: +90 (312) 458 00 00 - Fax: +90 (312) 431 99 99


BERA.COM.TR EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

REZERVASYON YAPIN


Marketing By Hotel Linkage